O nás

Skvelé výsledky u našich pacientov dosahujeme vďaka neustálemu vzdelávaniu. Naše odborné vedomosti nám v kombinácii so špičkovou medicínskou technológiou umožňujú vždy ponúknuť najnovšie prístupy a najspoľahlivejšie techniky liečby vášho ochorenia.

Kontaktujte nás alebo sa objednajte v sekcií objednávka na vyšetrenie. Vždy vám ochotne a diskrétne poradíme.

MUDr. Anetta Hrušovská Svrčeková

Zdravotná starostlivosť kožných a pohlavných ochorení

Pri liečbe pacientov dosahujeme skvelé výsledky, ktorých úspech je podmienený kontinuálnym vzdelávaním a neustálym prehlbovaním našich odborných vedomostí. Našim cieľom je pomáhať klientom v boji s nepríjemnými ochoreniami, ktoré svojimi vlastnosťami spôsobujú nielen fyzické, ale aj psychické nepríjemnosti.

Veríme, že len kontinuálnym vzdelávaním a rozširovaním odborných vedomostí môžeme vhodne identifikovať zdroje problémov a natrvalo ich odstrániť. Naším poslaním je informovať pacientov o ich probléme, pomôcť im s ich pochopením a následnou identifikáciou. Len racionálny prístup a nadhľad umožňuje rýchlu a efektívnu liečbu.

Pri liečbe a skrášľovacích zákrokoch používame prístrojové vybavenie, do ktorého obnovy neustále investujeme, aby sme vám mohli poskytnúť v každom čase najmodernejšie a najúčinnejšie spôsoby liečby a skrášľovania. Prístrojové vybavenie kupujeme výlučne nové, priamo od certifikovaných obchodných zástupcov.

Top vyšetrenia

CELOTELOVÉ VYŠETRENIE ZNAMIENOK

CELOTELOVÉ VYŠETRENIE ZNAMIENOK PRÍSTROJOM FOTOFINDER S UMELOU INTELIGENCIOU

Odstránenie vrások

Jednou z najefektívnejších metód odstránenia mimických vrások je aplikácia Botulotoxínu, známeho ako Botox. Ošetrenie umožňuje vyhladenie vrások, ktoré sa ďalej netvoria ani neprehlbujú. Výraz tváre ostáva prirodzený a účinok sa prejavuje už do päť dní od jeho aplikácie.

Odstránenie znamienok
a výrastkov

Ošetrenie tekutým dusíkom predstavuje účinnú formu odstránenia nežiadúcich kožných výrastkov. Princíp procedúry spočíva vo vystavení poškodeného miesta extrémne nízkym teplotám (až -196°C), čím dochádza k zmrazeniu a následnému odumretiu cieľových buniek.

Omladenie tváre

Chemický pealing je efektívny spôsob omladenia a liečby pleti. Využíva sa na ošetrenie jaziev po akné, prvých jemných vráskach, prajavoch starnutia pleti a pigmentových zmenách.

Sme zmluvný partner poisťovní