O nás

Skvelé výsledky u našich pacientov dosahujeme vďaka neustálemu vzdelávaniu celého tímu. Naše odborné vedomosti nám v kombinácii so špičkovou medicínskou technológiou umožňujú vždy ponúknuť najnovšie prístupy a najspoľahlivejšie techniky liečby vášho ochorenia.

O rôznych typoch ochorení, ktoré denne riešime pravidelne publikujeme články na našom blogu. Prečítajte si viac o svojom probléme alebo nás kontaktujte. Vždy vám ochotne a diskrétne poradíme.

MUDr. Anetta Hrušovská Svrčeková

Zdravotná starostlivosť kožných a pohlavných ochorení

Sme tím skúsených lekárov a pomocného personálu, ktorý sa viac než 15 rokov stará o váš vzhľad a zdravie. Pri liečbe pacientov dosahujeme skvelé výsledky, ktorých úspech je podmienený kontinuálnym vzdelávaním a neustálim prehlbovaním našich odborných vedomostí. Našim cieľom je pomáhať klientom v boji s nepríjemnými ochoreniami, ktoré svojimi vlastnosťami spôsobujú nielen fyzické, ale aj psychické nepríjemnosti.

Veríme, že len kontinuálnym vzdelávaním tímu a rozširovaním odborných vedomostí môžeme vhodne identifikovať zdroje problémov a natrvalo ich odstrániť. Aj preto sa neustále rozvíjame a svoje vedomosti využívame pri zákrokoch, na odborných konzultáciách aj pri tvorbe odborných článkov na našom blogu. Našim poslaním je informovať pacientov o ich probléme, pomôcť im s ich pochopením a následnou identifikáciou. Len racionálny prístup a nadhľad umožňuje rýchlu a efektívnu liečbu.

Pri liečbe a skrášľovacích zákrokoch používame prístrojové vybavenie, do ktorého obnovy neustále investujeme, aby sme vám mohli poskytnúť v každom čase najmodernejšie a najúčinnejšie spôsoby liečby a skrášľovania. Prístrojové vybavenie kupujeme výlučne nové, priamo od certifikovaných obchodných zástupcov.

Vyberte si z ponuky TOP zákrokov

Odstránenie vrások

Jednou z najefektívnejších metód odstránenia mimických vrások je aplikácia Botulotoxínu, známeho ako Botox. Ošetrenie umožňuje vyhladenie vrások, ktoré sa ďalej netvoria ani neprehlbujú. Výraz tváre ostáva prirodzený a účinok sa prejavuje už do päť dní od jeho aplikácie.

Odstránenie znamienok
a výrastkov

Ošetrenie tekutým dusíkom predstavuje účinnú formu odstránenia nežiadúcich kožných výrastkov. Princíp procedúry spočíva vo vystavení poškodeného miesta extrémne nízkym teplotám (až -196°C), čím dochádza k zmrazeniu a následnému odumretiu cieľových buniek.

Omladenie tváre

Chemický pealing je efektívny spôsob omladenia a liečby pleti. Využíva sa na ošetrenie jaziev po akné, prvých jemných vráskach, prajavoch starnutia pleti a pigmentových zmenách.

Laserová epilácia

Laserová epilácia je permanentná forma redukcie nadmerného či nežiaduceho ochlpenia. Je mimoriadne účinná, neinvazívna a bezbolestná. Ošetrenie laserom predstavuje novú technológiu, ktorá je v zdravotníctve kľúčovým faktorom pokroku a stáva sa čoraz obľúbenejšou.

Sme zmluvný partner poisťovní